AVTOSHKOLA24

ЯК КУПИТИ ПЕРШИЙ АВТОМОБІЛЬ І НЕ РОЗЧАРУВАТИСЯ?

Найчастіше, покупка першої в житті машини – вибір навмання. Майбутньому водієві складно передбачити свої вимоги до автомобіля та визначити найбільш комфортний і підходящий для себе варіант. Ми визначили кілька принципів, на які варто спиратися під час купівлі своєї першої машини!

1. Економічність

Адже ви розумієте, що крім вартості автомобіля і регулярної заправки, у вас частенько будуть йти солідні суми на ремонт і сервіс?

Паливо з кожним роком стабільно підвищується в ціні, тому щоденне використання автомобіля може здорово вдарити по кишені. Не забувайте також про обов’язкові техогляди, сервіс, а також купівлю запчастин. І само собою, про оновлення зимових та літніх покришок! Ціна комплектуючих завжди залежить від класу автомобіля, так що вибирайте автомобіль залежно від бюджету, який маєте в своєму розпорядженні.

2. Справність та надійність

Купити бюджетний автомобіль або розвалюху, яку не шкода розбити — дуже популярна порада від досвідчених водіїв.

Другий варіант відразу відкидайте – якщо вам необхідний транспорт для пересування, а не навчальний посібник з автомеханіки та ремонту. Новачку і так буває непросто за кермом, навіщо ускладнювати собі життя несправностями машини?

При купівлі уживаного автомобіля, виділіть бюджет на його діагностику – приховані дефекти можуть завдати значно більших збитків, ніж оплата автомеханіка.

3. Передбачливість

Купівля автомобіля в якості вкладення коштів окупиться тільки у випадку, якщо ви не разу не сядете за її кермо. Виставляючи старий автомобіль, його власник швидше за все виставляє орієнтовну суму – візьміть із собою на огляд автомеханіка. Це може дуже допомогти у торгах, знизивши вартість на кілька тисяч у.о! Уникайте кредитів прямо в салоні, тому що у них підвищений відсоток.

Найкраще, вибирайте свою першу машину разом із друзями-автомобілістами. І підготуйтеся якнайкраще, адже покупка першого в житті особистого автомобіля — відповідальне та трепетне заняття.

ЗАПИШИСЬ В АВТОШКОЛУ

ЗАПИШИСЬ В АВТОШКОЛУ